KONST / Litografier / Färglitografi 12769453
nr 1276 9453
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/180, ca 40x20cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
måndag 23 september 2019
kl 18:16:32
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon